Hakkımızda

Her şey kağıt üzerinde başlar.

Bize göre reklamcılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilmektir!

Kağıt üzerinde kalırsa bitmez…

Daha ayrıntılısı işte bu:

Octo medya bir tam hizmet reklam ajansıdır. Kurumsal hizmet kapasitesi, bu güne dek Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmaya etkili ve özel işler yapmasına vesile olmuştur. Yaratıcı ekibi, müşterilerinin a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Müşteriye düşen tek şey, hazırlanan işlere onay vermekten ibarettir. Octo medya tüm bunları mümkün olan en düşük bütçeler ile yapar!

Marka bağımlısıyız!

İşte bu yüzden kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz…yarattığımız markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Nasılız?

Biz düşünmeyi, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız…

Tanıtım filmleri

Bir spielberg olma iddiamız yok; hiçbir zaman da olmadı. Biz sizi iyi anlatabilmek, hedef kitleniz ile buluşturabilmek derdindeyiz.

Stratejik planlama

Octo medya olarak, isim babası olduğumuz ya da adı konulduktan sonra devraldığımız her marka için önce hedefleri koyar, sonra da gerekli stratejileri kurgularız.

Görsel tasarım

Octo medya olarak temel yaklaşımımız; sektör bağımsız olarak, farklı olanı yakalama gayretini hiç bırakmamaktır

Web tasarımı

Evet herkes burada... Herkes de web sitesi yapıyor. Belki de soru artık sizin burada olup olmamanız değil, nasıl var olduğunuz ile ilgilidir. Biz internet sayfası yapmaya bayılıyoruz. Sizinkini de yapalım!

Reklam kampanyaları

Reklamın iyisi çok güzeldir. Kötüsü de bir o kadar zararlı. Adım duyulsun da nasıl duyulursa duyulsun diye düşünenler kısa soluklu markalar oldular. Rekabet çok, dünya artık daha hızlı dönüyor. Reklam şart!

Sosyal Medya

Hala şirketinizin sosyal medya ile bir işi olmadığını mı düşünüyorsunuz? Aradığınız kişi şu an müsait değil; lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...